• 2

  • Zaterdag 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogt, Pim terTeamspeler
    Geerdink, TimTeamspeler
    Pöttger, AlexanderTeamspeler
    Ronde, Ferdi teTeamspeler
    Saaltink, JesperTeamspeler
    Saaltink, TimTeamspeler
    Sedee, JoostTeamspeler
    Temmink, RichardTeamspeler
    Vos, ThijsTeamspeler
    Waning, JobTeamspeler
    Weeink, DaanTeamspeler
    Westhuis, JaapTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 18:45Diepenheim JO11-2JM - FC Eibergen JO11-2Sportpark De Koppel
    4 okt. 20:00FC Eibergen O21-1 - Wilhelminaschool O21-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 08:30FC Winterswijk JO10-3JM - FC Eibergen JO10-2JMSportpark Jaspers
    8 okt. 08:45Ruurlo JO11-2 - FC Eibergen JO11-3Sportpark 't Rikkelder
    8 okt. 08:45Ruurlo JO9-2 - FC Eibergen JO9-4JMSportpark 't Rikkelder
    8 okt. 08:45Markelo JO9-1 - FC Eibergen JO9-2JMSportpark Endemansdijk
    8 okt. 09:30Hoeve Vooruit JO8-2JM - FC Eibergen JO8-2JMSportpark 't Meuken
    8 okt. 09:30SP Lochem JO12-2 - FC Eibergen JO12-1JMSportpark De Elze
    8 okt. 09:45SJO HSC - Buurse JO10-3 - FC Eibergen MO10-1Sportpark Groot Scholtenhagen
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO10-1JM - SJO AZSV - AD '69 JO10-3Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO9-3JM - FC Winterswijk JO9-5JMSportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO8-1 - TVO JO8-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO8-3JM - DEO JO8-1JMSportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO8-4JM - Grol JO8-3Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00Borne JO9-1 - FC Eibergen JO9-1Sportpark 't Wooldrik Borne
    8 okt. 11:45FC Eibergen MO15-1d - DEO MO15-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 11:45FC Eibergen JO11-1 - Bentelo JO11-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 11:45FC Eibergen JO11-2 - TVO JO11-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 13:30FC Eibergen MO17-1 - Excelsior '31 MO17-2Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 15:00Oranje Nassau 6 - FC Eibergen 3Sportpark Ossenkoppelerhoek
    8 okt. 15:30FC Eibergen 4 - Drienerlo 5Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 09:15FC Eibergen 3 - Haaksbergen 2Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 10:00FC Eibergen 4 - Bon Boys 6Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 10:30Rietmolen 5 - FC Eibergen 6Sportpark De Wieken
    9 okt. 11:15FC Eibergen VR1 - Witkampers VR2Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 12:00FC Eibergen VR2 - ST: Witkampers/Klein Dochteren VR3Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 13:00Varsseveld 8 - FC Eibergen 5Sportpark Oberink
    9 okt. 14:00FC Eibergen 1 - v.v. Twenthe 1Sportpark De Bijenkamp
    14 okt. 19:30FC Eibergen 35+5 - Grol 35+1Sportpark Den Elshof
    14 okt. 19:30SP Haarlo 35+1 - FC Eibergen 35+2Sportpark De Brouwer
  • Uitslagen

    Geen informatie