• MO17.1

  • MO17.1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braak, Ramon teTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braak, Quinn teTeamspeler
    Brekveld, MyrtheTeamspeler
    Jansen, ZoëTeamspeler
    Kransen, SenneTeamspeler
    Nieuwenkamp, Maren in denTeamspeler
    Raad, Yaël deTeamspeler
    Scholten, YaraTeamspeler
    Sium, RodasTeamspeler
    Wolters, JessieTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 18:45Diepenheim JO11-2JM - FC Eibergen JO11-2Sportpark De Koppel
    4 okt. 20:00FC Eibergen O21-1 - Wilhelminaschool O21-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 08:30FC Winterswijk JO10-3JM - FC Eibergen JO10-2JMSportpark Jaspers
    8 okt. 08:45Ruurlo JO11-2 - FC Eibergen JO11-3Sportpark 't Rikkelder
    8 okt. 08:45Ruurlo JO9-2 - FC Eibergen JO9-4JMSportpark 't Rikkelder
    8 okt. 08:45Markelo JO9-1 - FC Eibergen JO9-2JMSportpark Endemansdijk
    8 okt. 09:30Hoeve Vooruit JO8-2JM - FC Eibergen JO8-2JMSportpark 't Meuken
    8 okt. 09:30SP Lochem JO12-2 - FC Eibergen JO12-1JMSportpark De Elze
    8 okt. 09:45SJO HSC - Buurse JO10-3 - FC Eibergen MO10-1Sportpark Groot Scholtenhagen
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO10-1JM - SJO AZSV - AD '69 JO10-3Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO9-3JM - FC Winterswijk JO9-5JMSportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO8-1 - TVO JO8-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO8-3JM - DEO JO8-1JMSportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00FC Eibergen JO8-4JM - Grol JO8-3Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 10:00Borne JO9-1 - FC Eibergen JO9-1Sportpark 't Wooldrik Borne
    8 okt. 11:45FC Eibergen MO15-1d - DEO MO15-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 11:45FC Eibergen JO11-1 - Bentelo JO11-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 11:45FC Eibergen JO11-2 - TVO JO11-1Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 13:30FC Eibergen MO17-1 - Excelsior '31 MO17-2Sportpark De Bijenkamp
    8 okt. 15:00Oranje Nassau 6 - FC Eibergen 3Sportpark Ossenkoppelerhoek
    8 okt. 15:30FC Eibergen 4 - Drienerlo 5Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 09:15FC Eibergen 3 - Haaksbergen 2Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 10:00FC Eibergen 4 - Bon Boys 6Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 10:30Rietmolen 5 - FC Eibergen 6Sportpark De Wieken
    9 okt. 11:15FC Eibergen VR1 - Witkampers VR2Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 12:00FC Eibergen VR2 - ST: Witkampers/Klein Dochteren VR3Sportpark De Bijenkamp
    9 okt. 13:00Varsseveld 8 - FC Eibergen 5Sportpark Oberink
    9 okt. 14:00FC Eibergen 1 - v.v. Twenthe 1Sportpark De Bijenkamp
    14 okt. 19:30FC Eibergen 35+5 - Grol 35+1Sportpark Den Elshof
    14 okt. 19:30SP Haarlo 35+1 - FC Eibergen 35+2Sportpark De Brouwer
  • Uitslagen

    Geen informatie