• Aanstelling scheidsrechters senioren wedstijden

    DatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeld
    vr 02-dec.regulier20:30FC Eibergen 35+4 - FC Winterswijk 35+2veld 1 A
    vr 02-dec.regulier21:30FC Eibergen 35+4 - Longa '30 35+2veld 1 B
    za 03-dec.oefen10:00FC Eibergen 4 x 4 - Obbink Cupveld 4
    za 03-dec.regulier15:30FC Eibergen 4 - Victoria '28 4J.C. (Chris) te Hennepeveld 3
    zo 04-dec.regulier09:15FC Eibergen 3 - Wilhelminaschool 2G.J. (Jan) WandersHoofdveld
    zo 04-dec.regulier10:00FC Eibergen 4 - TVO 4D. (Dick) Wagendorpveld 3
    zo 04-dec.regulier11:15FC Eibergen VR1 - FC Trias VR1F.J.M. (Freek) NottenHoofdveld
    zo 04-dec.regulier12:00FC Eibergen VR2 - Sp. Neede VR2veld 3
    zo 04-dec.regulier14:00FC Eibergen 1 - De Tubanters 1897 1N.G. (Niels) RaabenHoofdveld
    wo 07-dec.inhaal20:00SP Lochem MO17-1 - FC Eibergen MO17-1 (Let op: in Eibergen!)veld 1
    vr 09-dec.regulier20:00FC Eibergen 35+5 - SJO/SSA HMC '17 35+2veld 1 A
    vr 09-dec.regulier21:30FC Eibergen 35+5 - RKZVC 35+1veld 1 A
    za 10-dec.410:00FC Eibergen 4 x 4 - Obbink Cupveld 4
    za 10-dec.regulier15:30FC Eibergen 3 - AD '69 2G.J. (Jan) Wandersveld 3
    zo 11-dec.regulier09:15FC Eibergen 5 - VIOS B. 7J.A. (Tonnie) te BogtHoofdveld
  • Aanstelling scheidsrechters junioren wedstrijden

    DatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeld
    za 03-dec.regulier11:45FC Eibergen JO15-4 - FC Trias JO15-2JMK.H.B. (Kevin) Woltersveld 1
    za 03-dec.regulier11:45FC Eibergen JO15-1JM - Wilhelminaschool JO15-1H.F.B. (Harrie) ten Brinkeveld 3
    za 03-dec.regulier13:30FC Eibergen JO15-3 - Sp. Neede JO15-3Afgeschermdveld 1
    za 03-dec.regulier13:30FC Eibergen JO17-2 - Victoria '28 JO17-3JMJ.C. (Chris) te Hennepeveld 2
    za 10-dec.regulier11:45FC Eibergen MO15-1d - DEO MO15-1Y. (Yvo) Beerninkveld 2
    za 10-dec.regulier13:30FC Eibergen JO17-3 - ST KSV/Erix JO17-1JMH.J. (Hendrik Jan) Pelleveld 1
    za 10-dec.regulier13:30FC Eibergen JO15-2 - Longa '30 JO15-2veld 3
    za 10-dec.regulier13:30FC Eibergen JO17-1JM - FC Trias JO17-1F. (Fayza) Kano-Tarahveld 2
    za 10-dec.regulier13:30FC Eibergen MO17-1 - FC Zutphen MO17-1F.J.M. (Freek) NottenHoofdveld
    za 10-dec.regulier15:30FC Eibergen JO19-1 - ST: Gendringen/SVGG JO19-1J.C. (Chris) te Hennepeveld 1
    za 17-dec.regulier13:30FC Eibergen JO19-1 - SJO UNO'21 JO19-1veld 2
    za 17-dec.beker13:30FC Eibergen JO17-1JM - Witkampers JO17-1dveld 1
  • Aanstelling scheidsrechters jeugd wedstrijden

    WedstrijddatumCompetitiesoortAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeld
    za 03-dec.regulier10:00FC Eibergen JO9-2JM - Sp. Neede JO9-2veld 1 A1
    za 03-dec.regulier10:00FC Eibergen JO9-1 - FC Winterswijk JO9-2JMveld 2 A2
    za 03-dec.regulier10:00FC Eibergen JO10-4JM - Grol JO10-5veld 1 B1
    za 03-dec.regulier10:00FC Eibergen JO10-3JM - TVO JO10-1veld 1 B2
    za 03-dec.regulier10:00FC Eibergen JO8-4JM - VIOS B. JO8-1JMveld 2 A1
    za 03-dec.regulier10:00FC Eibergen JO8-1 - Wilhelminaschool JO8-1veld 1 A2
    za 03-dec.regulier11:45FC Eibergen JO13-1JM - SP Lochem JO13-1Y. (Yvo) Beerninkveld 2
    za 03-dec.regulier11:45FC Eibergen JO11-1 - SJO AZSV - AD '69 JO11-3veld 4 A
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen JO9-4JM - SJO MEC/Bredevoort JO9-1JMveld 1 A2
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen JO8-3JM - Bon Boys JO8-3veld 2 A2
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen JO10-2JM - SJO UNO'21 JO10-1veld 2 B1
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen JO8-2JM - SJO HSC - Buurse JO8-2veld 2 A1
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen MO10-1 - FC Eibergen JO10-3JMveld 1 A1
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen JO10-1JM - Bon Boys JO10-2veld 1 B1
    za 10-dec.regulier10:00FC Eibergen JO9-3JM - SJO HSC - Buurse JO9-3veld 1 B2
    za 10-dec.regulier11:45FC Eibergen JO12-1JM - W.V.V.'34 JO12-1Afgeschermdveld 4 A
    za 10-dec.regulier11:45FC Eibergen JO11-2 - Excelsior '31 JO11-5S. (Sven) ter Maatveld 1 A
    za 10-dec.regulier11:45FC Eibergen JO13-2JM - SVBV JO13-1K.H.B. (Kevin) Woltersveld 3
    za 10-dec.regulier11:45FC Eibergen JO11-3 - Sp. Neede JO11-3G. (Gijs) Klein Zandvoortveld 1 B
    ma 12-dec.regulier18:30FC Eibergen JO11-1 - ST: Erix/KSV JO11-1veld 1 A
    za 17-dec.regulier10:00FC Eibergen JO11-2 - Enter Vooruit JO11-2veld 3 A