• FC Eibergen JO19-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Forkink, MartijnOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baak, LucasTeamspeler
    Bijlsma, DaanTeamspeler
    Hoonte, Stan teTeamspeler
    Huls, NickTeamspeler
    Kuipers, SemTeamspeler
    Overkamp, TychoTeamspeler
    Reuvers, MilanTeamspeler
    Tastan, ArdaTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • PROGRAMMA VANDAAG

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. AFGELASTv.v. Twenthe JO19-2 - FC Eibergen JO19-2Sportpark 't Piep Willem
    11 dec. 15:30FC Eibergen JO19-2 - SC Meddo JO19-1Sportpark De Bijenkamp
    18 dec. 14:30VIOS B. JO19-1 - FC Eibergen JO19-2Sportpark De Sonders
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.FC Eibergen JO19-2 - BSC Unisson JO19-25 - 0
    27 nov.4 x 4 - Obbink Cup0 - 0
    20 nov.4 x 4 - Obbink Cup0 - 0
  • Poulestanden FC Eibergen JO19-2 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 JO19-287014293321
    2ST: EriX/KSV JO19-1870136132321
    3SC Meddo JO19-1751137102716
    4VIOS B. JO19-184312516915
    5v.v. Twenthe JO19-284133428613
    6FC Eibergen JO19-2740326161012
    7ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-183232832-411
    8Excelsior '31 JO19-263122933-410
    9Diepenheim JO19-172052540-156
    10BSC Unisson JO19-271061134-233
    11Avanti W. JO19-360061025-150
    12Sp. Neede JO19-280081562-470

    Poulestanden FC Eibergen JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eibergen JO19-222007166
    2ZZC'20 JO19-2210124-23
    3FC Trias JO19-3200226-40

    Poulestanden FC Eibergen JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3Hatto Heim JO19-2110012573
    4WSV JO19-2110010373
    5Hierden JO19-211007163
    6SC Bemmel JO19-211006063
    7RKSV Driel JO19-111008353
    8VIOS B. JO19-111007343
    9Overasseltse Boys JO19-111005143
    10S.V. Kilder JO19-111004043
    11Lienden JO19-111004043
    12SVI JO19-3JM11004043
    13Elspeet JO19-111005233
    14Broekland JO19-111004133
    15Diepenheim JO19-111004133
    16't Peeske JO19-111004133
    17Quick '20 JO19-611004133
    18RODA '28 JO19-111004133
    19Voorwaarts T JO19-211004133
    20ESC JO19-211003033
    21SP Eefde JO19-111006423
    22OVC '85 JO19-311004223
    23Rood-Wit '58 JO19-111004223
    24Avanti W. JO19-211003123
    25SC Bemmel JO19-311003123
    26Bennekom JO19-411003123
    27Quick '20 JO19-411003123
    28USV JO19-111003123
    29Oranje Nassau JO19-311005413
    30Orion JO19-211005413
    31Avanti W. JO19-311002113
    32FC Eibergen JO19-211002113
    33Hierden JO19-311002113
    34OVC '85 JO19-211002113
    35SDZZ JO19-211002113
    36Oranje Nassau JO19-411003303
    37Excelsior '31 JO19-211003303
    38DZC '68 JO19-611002203
    39Langeveen JO19-111002203
    40Jonge Kracht JO19-211001103
    41Zenderen Vooruit JO19-110013300
    42Rood Zwart JO19-210013300
    43ST: EriX/KSV JO19-110012200
    44ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    45SC Bemmel JO19-410011100
    46v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    47Woezik JO19-2100145-10
    48Bennekom JO19-3100112-10
    49Sp. Neede JO19-2100112-10
    50't Peeske JO19-2100112-10
    51Quick '20 JO19-5100112-10
    52Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    53Vorden JO19-2100146-20
    54OVC '85 JO19-4100124-20
    55Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    56DKB JO19-1100113-20
    57Hengelo JO19-1100113-20
    58OSC JO19-4100113-20
    59Rigtersbleek JO19-2100113-20
    60SDV Barneveld JO19-3100113-20
    61Victoria Boys JO19-2100125-30
    62BSC Unisson JO19-2100114-30
    63Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    64Gorssel JO19-1100114-30
    65Marienheem JO19-1100114-30
    66ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    67ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    68DSV '61 JO19-1100103-30
    69SC Meddo JO19-1100137-40
    70Orion JO19-4100115-40
    71sv DFS JO19-1100104-40
    72DZC '68 JO19-5100104-40
    73ZAC JO19-3100104-40
    74Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    75VVOP JO19-2100117-60
    76ESA JO19-3100106-60
    77ZAC JO19-41001512-70
    78Excelsior '31 JO19-41001310-70
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140

    Poulestanden FC Eibergen JO19-2 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO19-2110010283
    2OVC '85 JO19-311008083
    3Quick '20 JO19-311008173
    4SC Bemmel JO19-311006063
    5S.V. Kilder JO19-111006243
    6RKSV Driel JO19-111005143
    7Elspeet JO19-111005143
    8Overasseltse Boys JO19-111005143
    9Quick '20 JO19-411005143
    10SVI JO19-3JM11004043
    11VIOS B. JO19-111004043
    12Hierden JO19-211005233
    13Broekland JO19-111004223
    14Voorwaarts T JO19-211003123
    15WVF JO19-311003123
    16OVC '85 JO19-211008713
    17USV JO19-111006513
    18Avanti W. JO19-311005413
    19Oranje Nassau JO19-411005413
    20't Peeske JO19-111003303
    21FC Eibergen JO19-210013300
    22Jonge Kracht JO19-2100178-10
    23Excelsior '31 JO19-2100156-10
    24Diepenheim JO19-1100145-10
    25Quick '20 JO19-6100145-10
    26ESC JO19-2100124-20
    27Langeveen JO19-1100113-20
    28WSV JO19-2100113-20
    29Rood-Wit '58 JO19-1100125-30
    30DZC '68 JO19-6100126-40
    31SC Bemmel JO19-2100115-40
    32Hierden JO19-3100115-40
    33Oranje Nassau JO19-3100115-40
    34RODA '28 JO19-1100115-40
    35SP Eefde JO19-1100104-40
    36Hatto Heim JO19-2100104-40
    37Bennekom JO19-4100106-60
    38Avanti W. JO19-2100118-70
    39Lienden JO19-11001210-80
    40SDZZ JO19-2100108-80