• FC Eibergen 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lansink, DinandOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beernink, YvoTeamspeler
    Bomers, JordyTeamspeler
    Harbers, ThijeTeamspeler
    Heubach, KevinTeamspeler
    Kraats, Lloyd van deTeamspeler
    Krooshof, MarkTeamspeler
    Lansink, MelvinTeamspeler
    Leinweber, ThomasTeamspeler
    Lieshout, Guido vanTeamspeler
    Nijenhuis, Mika teTeamspeler
    Swam, WouterTeamspeler
    Temmink, RichardTeamspeler
    Visser, Thomas deTeamspeler
    Wansing, JorisTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 15:30FC Eibergen 4 - FC Winterswijk 4Sportpark De Bijenkamp
    23 okt. 14:45AZSV 7 - FC Eibergen 4Sportpark Villekamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.FC Eibergen 4 - Bon Boys 60 - 0
    18 sep.FC Eibergen 4 - Rigtersbleek 31 - 7
  • Poulestanden FC Eibergen 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Trias 211002023
    2Bon Boys 610100001
    3FC Eibergen 410100001
    4AZSV 700000000
    5Bon Boys 500000000
    6Grol 200000000
    7SP Rekken 200000000
    8FC Winterswijk 300000000
    9FC Winterswijk 400000000
    10ZZC'20 400000000
    11SJO/SSA HMC '17 2100102-20

    Poulestanden FC Eibergen 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 't Centrum 233008359
    2Avanti W. 332017526
    3Rigtersbleek 331028443
    4FC Eibergen 43003314-110