• FC Eibergen Vrijdag 35+1

  • FC Eibergen 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wolterink, AntonOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alferink, PeterTeamspeler
    Berisha, IzlamTeamspeler
    Groot Kormelink, CoenTeamspeler
    Huurneman, MaikelTeamspeler
    Os, Michiel vanTeamspeler
    Os, Hugo vanTeamspeler
    Raveling, HiskeTeamspeler
    Zetten, Roy vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 20:00FC Eibergen 35+1 - DEO 35+1Sportpark De Berkel
    2 okt. 20:30FC Eibergen 35+1 - FC Eibergen 35+3Sportpark De Berkel
    2 okt. 21:00FC Eibergen 35+1 - SP Haarlo 35+2Sportpark De Berkel
    2 okt. 21:30FC Eibergen 35+1 - GSV '63 35+1Sportpark De Berkel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC Eibergen 35+1 ( 1e klasse 056 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DEO 35+100000000
    2FC Eibergen 35+100000000
    3FC Eibergen 35+300000000
    4GSV '63 35+100000000
    5SP Haarlo 35+200000000