Contact

Locatie:
Rietmolenseweg 5
7151 MD Eibergen

Postadres:
Postbus 11
7150 AA Eibergen

T: 0545-477372
E: info@fceibergen.nl
W: www.fceibergen.nl

Contactformulier

Liever rechtstreeks communiceren?

Algemeen Bestuur

Algemeen: info@fceibergen.nl
Website: webmaster@fceibergen.nl

Wedstrijdsecretariaat:

Jeugd: Bas Relker

06-20791289   |   wedstrijdsecretarisjeugd@fceibergen.nl

Senioren: Jan Wanders

0545-471022   |   wedstrijdsecretarissenioren@fceibergen.nl

Toernooi: Theo Ottink

0545-474564   |   toernooicommissie@fceibergen.nl

Ledenadministratie

Ledenadministratie: Rob Bomers

06-13264218   |   ledenadministratie@fceibergen.nl

Algemeen Voorzitter:

Wilfried Schilderinck

06-61417601

w.schilderinck@fceibergen.nl

Voetbalzaken / 2e Voorzitter:

Jan Schäperclaus

06-20272828

j.schaperclaus@fceibergen.nl

Penningmester:

Merijn Westhoff

0545-724013 / 06-24150039

m.westhoff@fceibergen.nl

Secretaris:

Ina te Ronde

0545-471070

i.teronde@fceibergen.nl

Jeugdvoorzitter:

Joost Baak

0545-479702 / 06-51233609

jeugdvoorzitter@fceibergen.nl

Communicatie & PR:

Ramy Abou Shady

06-57821943

r.aboushady@fceibergen.nl

Facilitaire zaken:

Paul Bauhuis

0545-478301

p.bauhuis@fceibergen.nl

Sponsoring:

Thijs Luiken

06-12129292

commercie@fceibergen.nl

Horecazaken:

Ronny Vogt

06-20604758

r.vogt@fceibergen.nl